Eshop pre gastro segment

GRANDUS gastro je optimalizovaná distribúcia eshop systému Grandus pripravená špeciálne pre prevádzky, ktoré chcú pohodlne a jednoducho predávať potraviny cez internet.
Aké sú možnosti?

Aké su výhody GRANDUS gastro?

Intuitívna administrácia
Práve kvôli prehľadnej a jednoduchej administrácií nestrácate čas pri počítači ale dokážete klientov rýchlo obslúžiť.
Prepracované SEO
Dobré SEO znamená byť viditeľný pre vyhľadávače, ktoré prinesú návštevníkov. Ku každej stránke na eshope, je možné pridať unikátne vlastné texty, pod ktorými je stránka viditeľná.
Jednoduchý nákup
Nákupný košík je vyladený tak, aby potencionalnému zákazníkovi nič nebránilo v objednávaní a čo najviac bol tento proces spríjemnený.
predstavenie

Možnosti, ktoré sú dostupné okamžite


Pohodlie pre nakupujúcich

Vaši zákazníci majú možnosť vytvoriť si účet aj pohodlne pomocou Facebook alebo Google účtu.
Následné objednávky sú jednoduché, nakoľko stačí jeden klik a všetky potrebné informácie o doručení sú automaticky vyplnené z účtu.

Jednoduchý výber doručenia tovaru
a možnosti platby

Presné cielenie doručenia
Zo zoznamu Slovenských miest si jednoducho vyberiete tie, kam doručujete, nastavíte ceny pre konkrétne podmienky a máte istotu, že zákazník si objedná donášku len tam, kde môže.
Cena a spôsob platby za objednávku
Ako administrátor, máte úplnú kontrolu nad cenou doručenia, cenovými limitmi i pridruženými možnosťami platby. Ste schopný poskytovať iné spôsoby úhrady pre iné typy doručenia. Výsledné správanie systému je len na vás.

Platba okamžite pri uzavretí objednávky

Vaši zákazníci môžu mať možnosť pohodlne platit online platobnou kartou. Grandus gastro podporuje všetky slovenské banky.

Zľavy, akcie a kupóny

Možnosti nastavenia zliav posúvajú predaj na vyššiu úroveň. Je možné pridávať produkty do skupín, tvoriť pridružené produkty, časovo obmedzené zľavy, množstevné zľavy a pod.

Váš eshop bude
dostupný všade.

Prispôsobí sa rozlíšeniu
Šablóna výsledného eshopu sa automaticky prispôsobuje rozlíšeniu a zariadeniu, z ktorého Váš zákazník eshop prezerá.
Zmena prvkov
Správná adaptácia na rozlíšenie znamená, že rôzne prvky sa automaticky prispôsobia. Na mobilných zariadeniach sa zväčšia tlačidlá, bloky sa zalomia tak, aby boli lepšie čitateľné, tak aby bol nákup pre vášho zakazníka čo najpohodlnejší.
Zaujal Vás systém Grandus gastro?

V prípade otázok sme tu pre Vás