Popis

Prominentný a navštevovaný e-shop s elektronikou využívajúci silu synchronizácie a technologického pokroku systému Grandus. Na projekte bola integrovaná unikátna grafika dodaná klientom.
Shark.sk logo

Unikátna grafika

Dizajn e-shop riešenia a HTML/CSS programovanie šablóny bolo dodané priamo klientom. Pre klienta vytvorila vzhľad spoločnosť PeckaDesign.cz

Riešenie pre e-shop

E-shop shark.sk využíva silu SAAS riešenia Grandus B2B Grand. Vďaka robustnej štruktúre a nepretržitej synchronizácií návštevník neustále vidí  aktuálne produktové portfólio. Práce obnášali integráciu dizajnu dodaného klientom.

BIG DATA e-shop

Produktové portfólio shark.sk  osciluje okolo čísla 100 000. Celá množina produktov sa neustále aktualizuje v zmysle parametrov a spresňuje, kontroluje skladové zásoby.

Eshop settings

Produktový katalóg

Čistý dizajn zameraný na produkty dáva možnosť vyniknúť produktom. Nami integrované pokročilé možnosti podpory predaja ako produktové háky alebo previazané produkty dávajú administrátorovi možnosť zaujať návštevníka.

Parametre

Do produktovej karty sa zo systému Grandus pomocou API dostáva aj výber parametrov. Produktová karta ma tak vyššiu výpovednú hodnotu.

Neustála synchronizácia

Pri tak rozsiahlom produktovom portfóliu ako má shark.sk je nutné zabezpečiť nepretržitú synchronizáciu so skladovým hospodárstvom. V prípade riešenia zastrešujúceho shark.sk sa automaticky synchronizujú zákazníci, produkty a objednávky.

Shark.sk integruje synchronizačný mostík prepojený so skladovým hospodárstvom od spoločnosti AN systems.

AN Systems logo

Produkty

Synchronizácia produktov znamená prenos obrázkov a galérií, aktualizácie popiskov, cien a skladových zásob. Produkty na e-shope reprezentujú vždy skutočný stav skladu.

Integrovaný blog

Shark.sk využíva blog, ktorý je základnou súčasťou systému Grandus. Články je možné kategorizovať, pridávať k nim tagy a v neposlednom rade aj pridružené produkty.

Pridružené produkty

Každá stránka a každý článok v blogu môže mať k sebe priradené aj produkty, o ktorých vypovedá. Produkt je živá produktová karta, cez ktorú sa návštevník dostane do detailu daného produktu.

Kategórie

Shark.sk využíva rozdelenie článkov do kategórií. Kategórie je možné dynamicky vytvárať.

Popredu vďaka technológii

Vďaka rozdeleniu architektúry e-shop systému Grandus na dve oddelené časti je možné dodať vlastný dizajn riešenia bez zmeny funkčnosti administrácie.

Programové vybavenie

Technologicky vyspelý systém integruje inovatívne, no stabilné technológie. Grandus je fyzicky rozdelený na dve časti - backend a frontend. Backend je rozhranie, ktoré sa využíva na administráciu systému. Frontend predstavuje to, ako e-shop riešenie vyzerá. Obe časti medzi sebou komunikujú pomocou REST API rozhrania. Opornou kostrou backend rozhrania je PHP jazyk a databázy MySQL a Elastic Search. Frontend využiva NODE.js jazyk za pomoci slovenského frameworku Total.js.

Total.js logo PHP 7 logo Yii framework logo

Najrýchlejšie vyhľadávanie

Pre našepkávač a parametrický filter e-shopu sa využíva pokročilá technológia Elastic Search. Vďaka Elastic Search systému dosahuje Grandus pozoruhodných výsledkov, čo sa týka rýchlosti a hlavne presnosti vyhľadávania.

Elastic Search logo

Názor klienta