ikona
ikona
ikona
dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
Téma: Blog, význam a manažment v GranduseRegistrácia na klientský worshop
Registrácia na klientský worshop

Milí klienti, 

Radi by sme vás pozvali na náš online workshop, ktorý sa bude konať pravidelne každý mesiac. Naším cieľom je poskytnúť vám hĺbkové znalosti a praktické rady o klúčových funkcionalitách nášho systému. Tento workshop je súčasťou našej snahy o nepretržitú podporu a rozvoj vašich e-shopov.

Téma tohto mesiaca: Blog a eshop
 

Povieme si blogovaní, dostupných možnostiach v Granduse. Vysvetlíme si výhody blogovania na eshope, a spolu prejdeme procesom vytvárarania blogov, práce s wysiwyg editorom, priraďovaním produktov, príloh a pridružených funkcionalít.

Čo sa dozviete:

  • Význam písania článkov a vplyv na SEO
  • Ako vytvárať kategórie blogov
  • Ako priradiť k blogom produkty
  • Praktické ukážky a rady, ako efektívne využívať tento nástroj

Dôležité informácie

  • Kde: Online prostredníctvom Google Meet.
  • Kedy: 25.1.2024 o 13:00.
  • Registrácia: Pošlite email na na adresu robert@forbestclients.com najneskôr do 25. 1 2024 do 12:00.
  • Pripojenie: Link na pripojenie k workshopu prostredníctvom služby Google Meet vám pošleme e-mailom pre začiatkom workshopu.

Tento workshop je skvelou príležitosťou pre všetkých našich klientov, aby sa naučili viac o efektívnom využití funkcií Grandusu a vylepšili svoje e-shopové riešenia.

Tešíme sa na vašu účasť!

Mgr. Róbert Lešundák | Projects & Sales
autor článku
Mgr. Róbert Lešundák | Projects & Sales

Vo For Best Clients, s.r.o. pracujem už ôsmy rok. Zameriavam sa najmä na rozvoj a exekúciu obchodnej, projektovej a konzultačnej činnosti spoločnosti. Spolupracoval som na implementáciach niekoľkých desiatok projektov rôzných veľkostí a odvetvi, ktoré vďaka skúsenostiam s ERP systémami a vášňou pre neustále sa vyvíjúci svet IT spľňajú prísne štandardy moderných Ecommerce riešení.

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan  Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Vďaka profesionalite, kreativite a odbornosti tímu For Best Clients môžeme tvoriť a kontinuálne zlepšovať náš destinačný portál - www.regiontrnava.sk - tak, aby návštevníkom prinášal jedinečné zážitky.prost

Ing. Alexander Prostinák
Ing. Alexander Prostinák
výkonný riaditeľ OOCR Trnava Tourism

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona