dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
konzultácie / expertné poradenstvoZúročte roky našej praxe pre úspech vásho eshopu

Ivan Kopčík je e-commerce konzultant, ktorý poskytuje expertné poradenstvo prostredníctvom osobného prístupu zameraného na optimalizáciu, rast a vylepšenie vášho e-shopu. Viac ako desaťročné skúsenosti s tvorbou e-shopov nám a nášmu tímu umožňujú ponúknuť jedinečné konzultácie a perspektívu, ktorá v sebe integruje viaceré odvetvia nevyhnutné pre budovanie úspešných online obchodov.

Zúročte roky našej praxe pre úspech vásho eshopu

Hlboká expertíza v eshopových riešeniach

Strávil roky vývojom a prevádzkou webových riešení, vrátane našeho vlastného ecommerce systému Grandus. Moja hlboká odborná znalosť eshopového trhu mi umožňuje poskytovať konzultácie, ktoré sú špecificky prispôsobené jedinečným potrebám vášho eshopu.

Komplexný a osobný prístup

Moje skúsenosti nie sú obmedzené len na jednu oblasť. Ponúkam holistický pohľad, ktorý kombinuje programovanie, poradenstvo a analytiku, čo znamená, že dokážem identifikovať a riešiť problémy vo vašom eshope z viacerých perspektív.

Záväzok k inováciám a kvalite

Moja neustála snaha o inovácie a zlepšovanie v oblasti eshopových riešení zaručuje, že vaše podnikanie bude nielen konkurencieschopné, ale aj pripravené na budúce výzvy trhu. Ako tvár spoločnosti stojím za kvalitou a úspechom našich služieb.

Aké majú skusenosti konzultovaní klienti?

Je výborné spolupracovať s odborníkmi, ktorí sú angažovaní vo svojej práci a sú odhodlaní pomôcť nám dosiahnuť naše ciele. Sme presvedčení, že odvetvie poradenstva a hľadania dokonalých riešení je kľúčovým faktorom pre náš rast. Som veľmi spokojný s možnosťou konzultácii a jej prínosom pre naše podnikanie. Odporúčam ju každému, kto hľadá riešenia na mieru a odborné vedenie.

PaedDr. Matej  Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ, bezeckepotreby.sk

Ivan ako majitel značne prispel pri formovaní nového webu. Je rýchly, chápe súvislosti a je čestný človek. Moja odmena pre neho je že faktúry platim na čas. Z firemnej spolupráce vzniklo rodinne priateľstvo, čo považujem za zhodnotenie celej spolupráce.

Ing. Milan Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Na našej spolupráci si najviac vážim otvorenosť a úprimnosť pri jednaniach. Práve preto dokážeme fungovať tak efektívne, siahodlhé prezentácie a "vatu" sme vymenili za výsledky. Pri mojom mentálnom a pracovnom nastavení musím rozumieť riešeniam a musím v nich nachádzať zmyselnosť.
Keď som nastúpil na pozíciu, ktorá nás spojila, boli moje vedomosti na zlomkovej úrovni ako sú teraz... ale ani to nezabránilo tomu, aby si mi dokázal plnohodnotne podať informácie tak, aby som ich dokázal pochopiť a zužitkovať v maximálnej miere.

Mgr. Alexander Kamenský
Mgr. Alexander Kamenský
CMO, mobilonline.sk
ikona
ikona
ikona

Naše know-how zdielame na podujatiach a magazínoch

 

Naše know-how sa snažím odovzdávať aj prostredníctvom odborných článkov a prednášok, ktoré majú vždy za cieľ odovzdať určité posolstvo, ktoré je okamžite aplikovateľné. Zmyslom vzdelávania je pokrok a toho sa pri odovzdávaní skúseností držím. V priloženom videu je vidieť atmosféru a prezentáciu, ktorú som mal v rámci workshopu na konferencii E-commerce Day.

Okrem konferencií pravidelne uverejňujeme články na našom blogu a prispievam ako autor do technologického magazínu Nextech. V tomto magazíne vychádza každé vydanie jeden článok zameraný na vylepšenie eshopu. Každé vydanie je zamerané na inú časť eshopu a celý seriál dokáže ponúknuť komplexný súhrn informácií, dôležitých pre vylepšenie eshopu.

Ako to prebieha?Tri piliere úspešnej konzultácie

1.
Hodnotenie aktuálneho stavu
2.
Individuálny prístup a definovanie metrík
3.
Kontinuálna práca, neustále plánovanie a kontrola
platformaConsulting1

Na začiatok realizujeme detailnú analýzu vášho eshopu, pričom sa zameriavame na jeho štruktúru, design, funkčnosť a obsah. Toto nám umožňuje identifikovať oblasti, v ktorých váš eshop môže zaostávať, či už ide o technické aspekty, UX (user experience) alebo marketingové stratégie. Súčasťou tohto procesu je aj benchmarking, pri ktorom porovnávame váš eshop s konkurenciou a s aktuálnymi trhovými trendmi, čo nám poskytuje komplexný obraz o vašej pozícii voči konkurentom.

platformaConsulting2

Rozumieme, že každý eshop je jedinečný, a preto pristupujeme k vašim potrebám individuálne s plným pochopením pre vaše ciele a očakávania. Spoločne s vami definujeme konkrétne metriky úspechu, či už ide o zvýšenie konverzného pomeru, návštevnosti alebo priemernej hodnoty objednávky. Po stanovení týchto metrík neustále monitorujeme a hodnotíme výkonnosť eshopu vzhľadom k týmto cieľom.

platformaConsulting3

Založené na hodnoteniach a metrikách, navrhujeme konkrétne stratégie na zlepšenie výkonnosti vášho eshopu. Tieto stratégie často zahŕňajú konkrétne technické či obsahové úpravy, napríklad optimalizáciu rýchlosti načítavania stránok, zlepšenie navigácie eshopu alebo úpravu marketingovej stratégie. S plným vedomím toho, že trh a zákaznícke správanie sa neustále menia, pravidelne revidujeme a prispôsobujeme naše stratégie a odporúčania na základe aktuálnych dát a výsledkov.

dots

10+ rokov

expertných skúseností nadobudnutých tvorením eshop riešení

500 000

objednávok / ročne je vytvorených cez náš systém Grandus

100+

individuálných ecommerce riešení na mieru

Cesta ku konzultáciám

Keď sa pozrieme späť na našu púť v oblasti eshopov, je zrejmé, že naša história a skúsenosti nám poskytli jedinečný pohľad na tento špecifický segment. V poslednej dobe cítime narastajúcu potrebu na trhu – zákazníci hľadajú nielen kvalitné eshopové riešenia, ale aj kvalitné poradenstvo a pomoc, ktorá im pomôže preklenúť rôzne prekážky a dosiahnuť úspech. Presne z túto potrebu napl'ňa naša konzultačná služba.

Vidíme veľkú hodnotu v tom, aby sme naše rozsiahle skúsenosti z eshopového sveta zdieľali s firmami všetkých veľkostí. Ako zakladateľ programátorskej spoločnosti cítim, že je na čase poskytnúť naše odborné znalosti aj tým, ktorí nemusia byť našimi klientmi alebo nemajú eshop postavený na našom systéme. Pretože úspech v digitálnom obchode sa nekončí len pri vytvorení eshopu. Je to neustály proces učenia, analyzovania a optimalizácie.

Osobná skúsenosť

Naša cesta začala tvorbou webových riešení. Pracovali sme s malými lokálnymi firmami až po nadnárodné veľké projekty. Naša prax nás naučila, že každý eshop je unikátny. Bez ohľadu na veľkosť alebo zameranie eshopu, naša základná hodnota zostáva nezmená a vždy dodržiavame rovnaký prístup – ponúknuť najlepšie vhodné riešenia pre konkrétny problém alebo výzvu.

Na čele našich konzultačných služieb stojím ja, Ivan Kopčík. Do každého konzultovaného eshopu vkladám svoje osobné skúsenosti a odborné znalosti, ktoré neustále rozširujem. Môj pohľad nie je len teoretický, práve naopak, snažím sa mať každé rozhodnutie podložené skusenosťou buď mojou, alebo prevzatou z prednášok, literatury alebo článkov. Počas rokov v oblasti eshopov som sa stretol s mnohými výzvami, od technických prekážok, cez personálne výzvy na strane klienta až po návrh a prienik obchodu, eshopu a marketingu. Táto osobná skúsenosť sa prenáša priamo na klienta v každej konzultácii.

Ivan Kopcik konzultuje

Analýza a inovácia

Náš prístup nie je len o teoretickom poradenstve. My sa zameriavame na dôkladnú analýzu vášho eshopu, identifikujeme slabiny a navrhujeme inovatívne riešenia. Ako sme ukázali už na viacerých projektoch, dokážeme zrealizovať analýzy, identifikovať problémy a dosiahnuť konkrétne, merateľné výsledky.

Našou silnou stránka je prepojenie skladových systémov a kamenných predajní. Pracujeme na synchronizácii dát, čo nám umožňuje ponúknuť komplexné riešenia, ktoré zvyšujú efektivitu a ziskovosť eshopu.

Eshopový svet je zložitý. Konkurencia je obrovská a stále rastie. Ak chcete byť úspešní, potrebujete viac ako len dobrý produkt alebo službu. Potrebujete pravidelný, odborný prístup a inovatívne riešenia.

Využitie našich konzultačných služieb nie je len o získaní rád alebo odporúčaní. Je to o partnerstve s tímom, ktorý má skúsenosti, znalosti a vášeň pre to, čo robí. Ako zakladateľ spoločnosti For Best Clients, s.r.o., som hrdý na to, čo sme dosiahli a verím, že môžeme pomôcť aj vám dosiahnuť úspech vo svete eshopov.

grafika

Aktuálne konzultovaní klienti

MobilOnline
EURONICS SK a.s.
murat
Bezecke Potreby

Ponuka konzultačných balíkov

Stojí váš eshop na mieste, prípadne sa vaši dodávatelia zdajú byť zaseknutí? Nezúfajte! Spoločne nájdeme kľúč k prekonaniu týchto problémov. Som skúsený odborník v oblasti e-commerce a pomôžem vám identifikovať príčiny a navrhnúť riešenia. Nezmeškajte príležitosť posunúť svoj eshop vpred. Objednajte si konzultáciu ešte dnes a začnite dosahovať lepšie výsledky.

Kontrola kondície eshopu a návrh akčných krokoveshop health check

2 490,00 €
2 990,00 €

Komplexné zhodnotenie vášho eshopu z pohľadu výkonu, UX, SEO a biznisu. Výsledkom bude 10 reálnych akčných a v krátkom čase uskutočniteľných krokov, ktoré budú obsahovať aj zadania pre konkrétne oddelenia. Tento zoznam môžete ihneď aplikovať do praxe.

+ zobraziť viac informácií

3 mesačný dozor nad eshopom, dodávateľmi systému a ťah za stanoveným cieľomeshop guidance

4 990,00 €

Trojmesačné partnerstvo, na jehož začiatku si stanovíme jeden cieľ, ktorého sa budeme snažiť dosiahnuť. Pomocou mojej expertízy budeme upravovať váš eshop, využívať jeho možnosti, dodávateľov a nastavenia tak, aby sme dosiahli stanovený cieľ.

6 mesačný kontrakt smerujúci k vytvoreniu nového eshopueshop master

6 mesačné partnerstvo zamerané na prebudovanie vášho terajšieho eshopu. Na zákalde skúseností spoločne navrhneme nové rozhranie eshopu, vyberieme vhodnú technológiu a dohliadnem na jeho správnu implementáciu.

Referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku

Map