ikona
ikona
ikona

Klienti, na ktorých sme hrdí

Predstavujeme vám niektoré vybrané projekty, na ktorých sme pracovali.

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku

V oblasti káblov a elektroinštalačného materiálu je na Slovensku niekoľko významných hráčov, ale len málokto sa môže pochváliť 30-ročným pôsobením na trhu a komplexnými službami, aké ponúka spoločnosť Murat. S obdivuhodným portfóliom produktov, od silových a oznamovacích káblov po elektroinštalačný ...

murat.sk

B2C/B2B hybridné riešenie pre náročného zákazníka

s našou multiplatformovou mobilnou aplikáciou !

TheStreets

Populárny The Streets, v tvojej dlani.

Interklinik vznikla pôvodne ako klinika so zameraním na chirurgické zákroky a postupne sa rozšírila do viacerých odborných oblastí. Dnes svoju domovinu nájde na Einsteinovej ulici v mestskej časti Petržalka, kde pokračuje v poskytovaní špičkových estetických procedúr a starostlivosti o klientov.

Interklinik.sk

Riešenie pre najväčšiu estetickú kliniku na Slovensku

Euronics.sk: Inovatívne e-shop riešenie spojujúce predajcov pod jednou značkou. Objavte technológie a dizajn za úspechom!

euronics.sk

Prípadová štúdia: Tvorba e-shopu euronics.sk

BežeckéPotreby.sk - experti v oblasti behu s viac ako 14 rokmi skúseností, ktorí s radosťou ponúkajú svojim zákazníkom nielen široký sortiment bežeckých potrieb, ale aj odborné rady a články, ktoré môžu byť užitočné pre začiatočníkov aj pre skúsených bežcov. V ich kamennom obchode v Banskej Bystrici - "bežecká špeciálka" - poskytujú komplexný servis vrátane diagnostiky nášlapu, čo výrazne pomáha zákazníkom pri výbere správnej obuvi. Ochotne a s odborným prístupom sa venujú každému zákazníkovi, či už priamo v predajni alebo online.

bezeckepotreby.sk / cz

Intuitívne a moderné riešenie pre športový segment

a špeciálna stránka Srandoň pre najmenších návštevníkov :)

regiontrnava.sk

Mestský infoportál atrakcií so zakúpením vstupeniek na systéme Grandus

Sme radi,že sa môžeme pochváliť niekoľkoročnou spoluprácou s jedným z najvýznamnejších a najrenomovanejších hráčov na slovenskom trhu zamestnanosti - Profesia.sk.Už viac ako dve dekády sa Profesia pozýva na čelo online náborových riešení, ktoré spájajú tisíce kandidátov s tými najlepšími ...

profesia.sk

Profesia Days a vstupenky v Granduse

Jeden z lídrov bankového sektora na Slovensku. Druhá najväčšia banka v krajine, ktorá je licencovaná na poskytovanie plného spektra bankových služieb - od individuálnych zákazníkov až po korporátnych a inštitucionálnych klientov.

VÚB Banka / eCard

Platobné riešenie pre ecommerce systémy

Unilabs Slovensko, s. r. o., je popredným hráčom na poli laboratórnej medicíny na Slovensku, ktorá poskytuje široké spektrum služieb. Keďže hľadali spôsob, ako digitalizovať a automatizovať svoje služby, obrátili sa na nás s požiadavkou na vytvorenie komplexného online riešenia pre predaj ...

lab.online

Záťažové testy Grandusu v čase Covid-19

BMW motorrad e-shop: Kde sa dizajn, technológia a informácie spájajú

mdmoto.sk

Prípadová štúdia: Vytvorenie e-shopu pre mdmoto.sk - Oficiálna stránka značky motocyklov BMW Motorrad

Huaweistore.sk je jedným z príkladov kedy sme dizajn vytvárali podľa jasných špecifických kritérií nadnárodného brandu.

huaweistore.sk

Internetový obchod pre výhradného distribútora značky Huawei pre Slovenský trh

grafika
MobilOnline
EURONICS SK a.s.
Zjedene
thestreets
BMW
murat
Freshbox
VUB
Bezecke Potreby
Profesia
lab.online
huaweistore
grafika

Ponorte sa do našich referencií a uvidíte, ako Grandus mení tvár e-commerce, a ako naša technologická vyspelosť a skúsenosti pomáhajú našim klientom dosahovať ich ciele. Vždy sa snažíme ísť s dobou a reagovať na najnovšie trendy a požiadavky trhu.Na frontend našich projektov často využívame modernú a dynamickú technológiu Next.js, ktorá zabezpečuje rýchle načítavanie stránok, optimalizovaný výkon a plynulý zážitok pre užívateľa.

Ale za elegantným a užívateľsky prívetivým rozhraním sa skrýva silný a robustný motor. 


Náš backendový systém je výsledkom viac než desaťročného vývoja a inovácií. Je pravidelne aktualizovaný, aby sme vám mohli ponúknuť najnovšie funkcie a zabezpečenie. S Grandusom máte záruku, že váš eshop je postavený na spoľahlivej, výkonnej a aktuálnej platforme.


Napriek tomu, že ponúkame silné a osvedčené štandardné riešenia, plne chápeme jedinečnosť každého klienta a jeho cieľov. Preto sa nebojíme špecifických výziev a sme pripravení vytvoriť riešenia alebo funkcionality šité na mieru vašim potrebám.