dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
huaweistore.skInternetový obchod pre výhradného distribútora značky Huawei pre Slovenský trh
Internetový obchod pre výhradného distribútora značky Huawei pre Slovenský trh

Prepojenie so skladovým hospodárstvom

Eshop je napojený na skladové hospodárstvo, a v každej sekunde prebieha množstvo operácií, ktoré zaručujú aktuálnosť informácií. Viac informácií v sekcií "výmena dát".

 

Eshop huaweistore.sk sme realizovali na kľúč pre výhradného distribútora značky Huawei na Slovenský trh, jedného z najväčších B2B predajcov, Westech.

Dizajn :

Celkový vizuál eshopu bol prispôsobený našimi programátormi na vizuál typický a požadovaný pre eshopy značky Huawei. Dominantou sú čisté línie, dobré vyváženie medzi whitespace a contentom a farebnosť ktorá podporuje dominantnosť produktov na eshope. Takmer všetok obsah na frontende je klientom plne manažovateľný, bez potreby zásahov programátorov pri akýchkoľvek bežných zmenách.

Napojenie na skladové hospodárstvo:

Pomocou našich REST API sme nový eshop napojili existujúce skladové hospodárstvo spoločnosti Westech. Všetky údaje, produkty a objednávky sa tak synchronizujú automaticky a spravujú z jedného miesta na ktoré je klient zvyknutý a tým je skladové hospodárstvo Cybersoft i6

Špeciálne funkcie na mieru:

Huaweistore.sk využíva platobné metódy Grandusu, vrátane dostupnosti Apple Pay a Google Pay pre čo najvyšší komfort zákazníkov pri nákupe z mobilného zariadenia.

Blogová sekcia umožnuje klientovi promovať produkty, získavať návštevnosť na stránku a zároveň samotné produkty vkladať ako žívé produktové karty priamo do obsahu.

Na mieru boli vytvorené carousely na hlavnej stránke ktoré dokáže klient dynamicky obsluhovať na základe pravidel ale ručným výberom preferovaných produktov. 

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku