dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
Prepojenie s externým systémomOptimalizovaná výmena dát je kľúčom lepšiemu eshopu

Systém Grandus môžete prepojiť s rôznymi systémami, ktoré možno už dnes využívate, čím dokážete poskytnúť vašim zákazníkom výnimočný nákupný zážitok.

Optimalizovaná výmena dát je kľúčom lepšiemu eshopu

Efektívnosť a automatizácia procesov

Dobrá synchronizácia údajov medzi rôznymi systémami eliminuje potrebu manuálnych zásahov a redukuje chyby, ktoré môžu vzniknúť pri ručnom spracovaní. Tým pádom šetria firmy čas a peniaze.

Aktuálnosť a konzistentnosť údajov

S rýchlym a správnym prenosom informácií medzi systémami je zabezpečené, že všetky platformy obsahujú aktuálne a konzistentné údaje. Toto je kritické pre správne rozhodovanie a poskytovanie presných informácií zákazníkom.

Zlepšená zákaznícka skúsenosť

Keď je zabezpečená plynulá výmena dát, zákazníci dostávajú aktuálne informácie o produktoch, dostupnosti na sklade, cenách či stave ich objednávok. Rýchlejšia a presnejšia reakcia na potreby zákazníkov vedie k vyššej spokojnosti a vernosti.

Výmena dát / SynchronizáciaAké sú výhody našej výmeny dát?

Dokonale škálovateľná
Inteligentná synchronizácia
Rýchlosť bez kompromisov
SynchronizationFunction1

Naša logika umožňuje pridávať nové atribúty do synchronizácie podľa vašich potrieb, všetko vďaka modernému využitiu REST API technológie.

SynchronizationFunction2

Systém Grandus neustále monitoruje a aktualizuje zmenené dáta v pravidelných intervaloch. Prioritne rieši najcitlivejšie informácie, akými sú ceny a skladové zásoby.

SynchronizationFunction3

Vďaka našej unikátnej "asynchrónnej" metóde synchronizácie môžete rýchlo a efektívne spracovať státisíce produktov a desaťtisíce kategórií v jednom eshope.

Eshopový systém Grandus ponúka možnosť prepojenia s externými systémami. Pre tento účel sme vytvorili špeciálny medzičlánok, ktorý zabezpečuje výmenu, kontrolu a normalizáciu dát medzi vaším eshopom a skladovým či iným systémom. Pri obojstrannej výmene dát je kritické, aby bola rýchla, stabilná a transparentná. Je nevyhnutné, aby každý zapojený člen vedel, či všetko funguje tak, ako má.

Napojenie na Vaše produktovné portfólio

Systém Grandus ponúka pokročilé možnosti prepojenia, ktoré umožňujú realizovať prepojenie s takmer akýmkoľvek skladovým hospodárstvom. Pre prepojenie so skladovým hospodárstvom sme vytvorili vlastnú a unikátnu "synchronizačnú logiku", ktorá neustále kontroluje zmeny na úrovni skladových zásob. Tieto zmeny sú okamžite premietnuté do skladových záznamov, ktoré eviduje eshop. Týmto spôsobom je minimalne riziko, že si zákazník objedná neexistujúci tovar.

Hotové prepojenia

K dispozicíí je niekoľko hotových prepojení s rôznymi skladovými systémami. 

Medzi ne patria napríklad ERP systémy ako CyberSoft i6, ANS, MKsoft, ComeIN, Tangram, JRS a iné. Takisto prepojenia s rôznymi systémami tretích strán ako napríklad Luigis Box či SalesManago.

Maximálna bezpečnosť

Vďaka využitiu REST API a Tokenizácie a dodatkových autentifikačných metód, sú dáta ktoré sa prenášaju vždy v úplnom bezpečí. Celá naša archiktektúra je navrhnutá tak, že odolá aj cieleným kybernetickým útokom. 

Hotová dokumentácia

V rámci našej synchronizačnej logiky máme spracované views ktoré obsahujú viac než 300 rôznych metód a naustále ich rozširujeme podľa potrieb klientov. Napojenie je teda možné realizovať dokonca aj zo strany klienta, pokiaľ si sám dokáže prispôsobiť dáta pre eshop do požadovaných štruktúr. K dispozicií su takisto hotové a zdokumentované GET a PUSH funkcionality pre výmenu dát objednávok či zákazníkov.

grafika

Inovatívnu synchronizáciu využívajú aj nasledovní klienti

MobilOnline
murat
Freshbox
Bezecke Potreby

prezrieť ďalšich klientov

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan  Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Vďaka profesionalite, kreativite a odbornosti tímu For Best Clients môžeme tvoriť a kontinuálne zlepšovať náš destinačný portál - www.regiontrnava.sk - tak, aby návštevníkom prinášal jedinečné zážitky.prost

Ing. Alexander Prostinák
Ing. Alexander Prostinák
výkonný riaditeľ OOCR Trnava Tourism

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona
dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku

Map