dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
Vaše dáta sú u nás v bezpečíBezpečnosť na vysokej úrovni
Systém Grandus bol navrhnutý tak, aby bol bezpečným nástrojom, ktorý je odolný voči útokom a dôsledne zabezpečený. Podrobili sme sa viacerým testom a útokom, ktoré sme ustáli bez prelomenia našich bezpečnostných bariér
Bezpečnosť na vysokej úrovni

Bezpečnosť eshopu je jedným zo základných kameňov pre úspešný online biznis. V digitálnom svete, kde hrozby na internete neustále narastajú, musí byť ochrana osobných údajov zákazníkov a bezpečnosť finančných transakcií jednou z priorít. Zabezpečenie eshopu pred neautorizovaným prístupom, únikom dát a kybernetickými útokmi je nevyhnutné nielen pre zachovanie dôvery zákazníkov, ale aj pre chod firmy ako takej.

Výber správneho partnera, ktorý rozumie významu bezpečnostných opatrení a je schopný implementovať pokročilé technológie na ochranu vašej online platformy, je kľúčový. Partner so silným zameraním na bezpečnosť poskytne nielen pokoj vám ako prevádzkovateľovi eshopu, ale aj vašim zákazníkom


Https šifrovanie

Každý zákazník od nás automaticky dostáva SSL certifikát, ktorý šifruje dáta a signalizuje prehliadačom internetových stránok, že eshop, na ktorom sa nachádza, je bezpečný. V prípade, že klient disponuje vlastným certifikátom, naša architektúra umožňuje jeho bezproblémovú inštaláciu.

Bezpečný od základu

Už pri návrhu systému sme položili základné kamene tak, aby bol eshop zabezpečený. Máme fyzicky oddelené vrstvy dizajnu – UI a UX, nazývané frontend, od administratívy a úložiska citlivých dát. Eshop týmto spôsobom získava len tie informácie, ktoré môže, a potenciálny útočník ostáva bezbranný.

DDOS

Internet môže byť nehostinný a naše eshopy sú chránené aj proti DDoS útokom. Disponujeme 24/7 aktívnym monitorovaním a vďaka nášmu hostingovému partnerovi aj dohľadom špičkových administrátorov.

DDoS útok, plným názvom Distributed Denial of Service útok, je typ kybernetického útoku, pri ktorom útočník zaplaví webový server, službu alebo infraštruktúru veľkým množstvom internetovej premávky. Cieľom je preťažiť systém tak, aby sa stal nedostupným pre legitímnych používateľov. Z marketingového hľadiska je dôležité zdôrazniť, že prevencia a ochrana proti DDoS útokom je kritická pre udržanie spoľahlivosti a dôveryhodnosti online obchodu. Bezpečný eshop je tak nielen o ochrane dát a transakcií, ale aj o zabezpečení neprerušeného obchodného procesu a poskytovania spoľahlivej služby zákazníkom.

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan  Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona
dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo