dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
VÝKONNÝ ESHOP SYSTÉMProfesionálny prémiový eshop

Grandus je výkonný systém pre eshopy, ktorý je neustále aktualizovaný, plný pokročilej funkcionality a vďaka inovatívnej architektúre ho je možné prispôsobiť predstavám klientov.

Profesionálny prémiový eshop
Promo2

Raketový výkon

Grandus je riešením pre menšie aj väčšie eshopy. Bez ohľadu na to, koľko produktov ponúkate, stránka sa načíta bleskurýchlo. Nápor veľkých dát zvláda systém s prehľadom. Aktuálne sa stará o eshopy s 1000, ale aj 100 000 produktmi.

Promo1

Maximálna bezpečnosť

Celá naša archiktektúra je navrhnutá tak, že odolá akýmkoľvek bežným kybernetickým útokom. Vaša cenné dáta sú tak v bezpečí.

Promo3

Vývoj na mieru

Máme roky skúseností s vývojom funkcionalít a produktov pre klientov z rôznych odvetví. Vďaka tomu vieme spolu s vami pretaviť aj tie najzložitejšie projekty do reality.

Referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku

V oblasti káblov a elektroinštalačného materiálu je na Slovensku niekoľko významných hráčov, ale len málokto sa môže pochváliť 30-ročným pôsobením na trhu a komplexnými službami, aké ponúka spoločnosť Murat. S obdivuhodným portfóliom produktov, od silových a oznamovacích káblov po elektroinštalačný ...

murat.sk

B2C/B2B hybridné riešenie pre náročného zákazníka

s našou multiplatformovou mobilnou aplikáciou !

TheStreets

Populárny The Streets, v tvojej dlani.

Interklinik vznikla pôvodne ako klinika so zameraním na chirurgické zákroky a postupne sa rozšírila do viacerých odborných oblastí. Dnes svoju domovinu nájde na Einsteinovej ulici v mestskej časti Petržalka, kde pokračuje v poskytovaní špičkových estetických procedúr a starostlivosti o klientov.

Interklinik.sk

Riešenie pre najväčšiu estetickú kliniku na Slovensku

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan  Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Vďaka profesionalite, kreativite a odbornosti tímu For Best Clients môžeme tvoriť a kontinuálne zlepšovať náš destinačný portál - www.regiontrnava.sk - tak, aby návštevníkom prinášal jedinečné zážitky.prost

Ing. Alexander Prostinák
Ing. Alexander Prostinák
výkonný riaditeľ OOCR Trnava Tourism

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona

Spoznajte GrandusKomplexné riešenie pre eshop

Moderné Cloud / Saas riešenie
Vlastný dizajn alebo šablóna
Prepojenia s vašími systémami
Platforma1

Softvér ako služba ( SaaS ) je moderný prístup k poskytovaní softvéru zákazníkom, ktorá nám umožnuje vývijať jednu hlavnú verziu softvéru a zákazníkom užívať najnovšie funkcionality, okamžite po ich sprístupnení z čoho benefitujúe každý deň stovky našich zákaznikov.

Veľkou výhodou sú aktualizácie a pridávania nových funkcionalít pre existujúcich klientov. Priamo v administrácií sa nachádzajú upozornenia, keď v Granduse niečo zmeníme alebo rozšíreme funkcionalitu.

Platforma2

Grandus je vlastne funkčný motor systému ktorý je fyzicky oddelený od vizuálnej časti, ktorú vidí zákazník. Vďaka REST API je tak možné nad Grandus navrhnúť, vytvoriť a pripojiť ľubovolný vizuál, alebo využiť našu pokrokovú šablónu založenú na technológií Next.JS

Pri zmene dizajnu tak nie je vôbec nutné meniť celý eshop.

Platforma3

Synchronizácia s vaším portfóliom produktov prostredníctvom REST API, fungujúca na princípe paralelných dátových tokov zabezpečuje, že kritické informácie ako skladová zásoba a cena produktu, či objednávky su vždy aktuálne.

Riadne a profesionálne zdokumentované možnosti prepojenia pre možné napojenia iných systémov a tretích strán, vždy maximálne bezpečne. 

grafika

Naši vybraní klienti

MobilOnline
EURONICS SK a.s.
Zjedene
thestreets
BMW
murat
Freshbox
VUB

a ďalší ...

Výmena
dát so skladom / ERP

Systém Grandus poskytuje pokročilé možnosti napojenia na skladové hospodárstvo (ERP systém).Vďaka dômyselne navrhnutej architektúre, je možné prepojiť pozadie systémov tak, aby ste mali neustále aktuálne informácie o vašich produktoch.


Zistiť viac
Info

Vaše dáta
sú u nás v bezpečí

Systém Grandus bol navrhnutý tak, aby bol bezpečným nástrojom, ktorý je odolný voči útokom a dôsledne zabezpečený.Podrobili sme sa viacerým testom a útokom, ktoré sme ustáli bez prelomenia našich bezpečnostných bariér


Zistiť viac
Info
dots

10+ rokov

expertných skúseností nadobudnutých tvorením eshop riešení

500 000

objednávok / ročne je vytvorených cez náš systém Grandus

100+

individuálných ecommerce riešení na mieru

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Píšeme o dianí okolo nás

Map