dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
Interklinik.skRiešenie pre najväčšiu estetickú kliniku na Slovensku
Riešenie pre najväčšiu estetickú kliniku na Slovensku

Prepojenie so skladovým hospodárstvom

Eshop je napojený na skladové hospodárstvo, a v každej sekunde prebieha množstvo operácií, ktoré zaručujú aktuálnosť informácií. Viac informácií v sekcií "výmena dát".

Unikátny dizajn na mieru

Vďaka našej architektúre oddelených častí dokážeme vytvoriť unikátny dizajn, ktorý technické hranice nelimitujú a je plne vytvorený na mieru klienta.

Kontinuálny vývoj a poradenstvo

Najrýchlejšie napredujú eshopy, ktoré pravideľne inovujú a rozširujú svoje funkcie. V rámci našich konzultačných služieb poskytujeme poradenstvo a vývoj.

Sme nadšení oznámiť, že sa blížime k spusteniu nášho nového riešenia, pre spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti estetickej medicíny na Slovensku. Interklinik si zaslúži len to najlepšie, a preto sme pre nich pripravili moderné webové riešenie na našej e-commerce platforme Grandus. Týmto spôsobom sa môžeme pýšiť, že budeme spolu s Interklinikom pokračovať v poskytovaní vynikajúcej služby a prístupu k ich špičkovým estetickým procedúram.

Interklinik

Interklinik je neoddeliteľnou súčasťou slovenského zdravotníckeho trhu už celých 25 rokov. Táto klinika je synonymom pre kvalitu, bezpečnosť a spokojnosť klientov. Nachádza sa v srdci Slovenska, v hlavnom meste Bratislava, a má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1995. S viac ako 1000 metrov štvorcových operačných sál, ambulancií, lôžkových izieb a kúpeľov Interklinik poskytuje klientom komplexné a moderné riešenia v oblasti estetickej medicíny.

Interklinik vznikla pôvodne ako klinika so zameraním na chirurgické zákroky a postupne sa rozšírila do viacerých odborných oblastí. Dnes svoju domovinu nájde na Einsteinovej ulici v mestskej časti Petržalka, kde pokračuje v poskytovaní špičkových estetických procedúr a starostlivosti o klientov.

 

Pripravované riešenie


Pre Interklinik sme vyvinuli moderné webové riešenie na našej e-commerce platforme Grandus. Spoločne s našimi partnermi sme pre nich pripravili komplexný dizajn, ktorý prešiel niekoľkými fázami a konzultáciami, aby sme dosiahli optimálne riešenie. Dizajn je flexibilný a prispôsobiteľný, umožňujúci použitie rôznych farebných variantov pre rôzne oddelenia kliniky. 

Grafický navrh sa na začiatku viackolovo pripomienkoval s použitím nástroja Figma. Keď je výsledná grafika schválená, prichádza na rad samotné programovanie frontendu.

Celá štruktúra webovej stránky a podstránky boli dôkladne prepracované, vrátane špeciálnych akcií, kategórií produktov a samotných produktov, ktoré môžu byť objednané formou objednávkového dopytu. Naša e-commerce platforma Grandus je navrhnutá na základe flexibilných princípov, čo umožňuje klientovi jednoducho vytvárať nové podstránky s rovnakým duchom ako celé riešenie.

Okrem toho sme pre Interklinik zabezpečili kompletné prvotné načítanie údajov do systému, čo umožňuje rýchly a bezproblémový prechod na naše webové riešenie.

Naša spolupráca s Interklinikom je príkladom našej oddanej práce v oblasti e-commerce a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou ich úspešnej cesty. Spoločne budeme pokračovať v poskytovaní najlepšej možnej služby pre našich klientov.

Tešíme sa z dôvery, ktorú nám prejavili, a tešíme sa na budúcu pokračujúcu spoluprácu pri rozvoji nového webového sídla.

Nižsie si môžete pozrieť náhlady z pripravovaného riešenia:

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku