dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
freshbox.skPrvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií
Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Prepojenie so skladovým hospodárstvom

Eshop je napojený na skladové hospodárstvo, a v každej sekunde prebieha množstvo operácií, ktoré zaručujú aktuálnosť informácií. Viac informácií v sekcií "výmena dát".

Unikátny dizajn na mieru

Vďaka našej architektúre oddelených častí dokážeme vytvoriť unikátny dizajn, ktorý technické hranice nelimitujú a je plne vytvorený na mieru klienta.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých produktov - od šalátov a byliniek až po exotické ovocie, spolu s množstvom iných produktov potrebných pre gastronómiu.

Keď Freshbox s.r.o. prišiel k nám s víziou vytvorenia online platformy, ktorá by dokázala reprezentovať ich širokú ponuku tovarov, služieb a potrieb a poskytnúť zákazníkom intuitívny nákupný zážitok, vedeli sme, že pred nami stojí náročný, ale nesmierne zaujímavý projekt.

Bolo nám cťou vytvoriť e-shop, ktorý nebol len vizuálne príťažlivý, ale aj plne funkčný. Kľúčovým aspektom bolo prepojenie e-shopu so skladovým hospodárstvom a internými systémami spoločnosti Freshbox, čo zabezpečilo plynulý prenos informácií a správnosť zásob. Dizajn sme programovali na mieru s dôrazom na jednoduchosť a efektivitu, čo umožnilo zákazníkom ľahko nájsť a objednať produkty podľa svojich potrieb.

Jednou z unikátnych funkcií, ktorú sme pre Freshbox s.r.o. realizovali, bol pokročilý systém výpočtu cien. Tento systém je schopný automaticky upravovať typ platby ktorí zohladňujú zohľadňovať rôzne, druhy tovaru (napr. či je potrebné produkt vážiť alebo nie) a integrovať kompletnú doručovaciu logiku pre rôzne mestá na Slovensku.

Naše konzultačné služby zabezpečili, že celý projekt bol realizovaný s maximálnym ohľadom na potreby zákazníka a jeho biznis model

 

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku