dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
TheStreetsPopulárny The Streets, v tvojej dlani.
Populárny The Streets, v tvojej dlani.

Prepojenie so skladovým hospodárstvom

Eshop je napojený na skladové hospodárstvo, a v každej sekunde prebieha množstvo operácií, ktoré zaručujú aktuálnosť informácií. Viac informácií v sekcií "výmena dát".

Mobilná aplikácia pre The Streets

The Streets je popredný nadnárodný e-shop, ktorý si získal srdcia mnohých zákazníkov svojím širokým sortimentom basketbalového lifestylového, streetoveho oblečenia a kvalitnými službami. Keď sa objavila potreba poskytnúť zákazníkom ešte komfortnejší a pohodlnejší spôsob nákupu prostredníctvom mobilných zariadení, naša firma bola oslovená s dôverou vytvoriť prispôsobenú mobilnú aplikáciu. Dôležitým prvkom mobilnej aplikácie je predaj Dropov, limitovaných edícií produktov, ktoré nie sú dostupné na webových verziách.

Technologické riešenia: Aplikácia bola vytvorená na platforme React Native, čo umožnilo efektívne vyvinúť multiplatformové riešenie pre operačné systémy iOS a Android bez potreby duplicitného kódovania. Toto technologické riešenie umožňuje plynulý prenos funkčnosti a dizajnu medzi oboma platformami.

Dizajn a UX: S ohľadom na značku a ciele klienta bol vytvorený custom dizajn, ktorý reflektoval charakter a estetiku The Streets. Plynulé animácie, intuitívne rozhranie a prehľadná štruktúra kategórií boli navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytovali bezproblémový zážitok pri nákupe.

 

Hlavné funkcie:

  • Prihlásenie a integrácia účtov: Zákazníci majú možnosť prihlásiť sa pomocou svojich existujúcich účtov z TheStreets.eu rodiny, čím sa zachováva kontinuita medzi webovou a mobilnou platformou.
  • Prehliadanie produktov: Užívatelia môžu ľahko prechádzať medzi rôznymi kategóriami produktov, prehľadávať ich a prezerať detaily.
  • Kupóny a akcie: V aplikácii je možné uplatňovať zľavové kupóny, čo zákazníkom umožňuje využívať výhodné ponuky a zľavy.
  • Profil a správa doručovacích adries: Užívatelia majú možnosť spravovať svoje osobné údaje, ako sú kontaktné informácie, heslo či zoznam obľúbených produktov. Taktiež môžu jednoducho pridať alebo upravit doručovacie adresy.

Záver: Vytvorením tejto mobilnej aplikácie pre The Streets sme nie len posilnili digitálnu prítomnosť značky na mobilných platformách, ale taktiež sme zvýšili pohodlie a flexibilitu pre stávajúcich zákazníkov. Aplikácia odzrkadľuje vysoký štandard kvality, ktorý značka The Streets zastáva, a je hrdým doplnkom ich digitálnej ponuky.

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku