dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
mdmoto.skPrípadová štúdia: Vytvorenie e-shopu pre mdmoto.sk - Oficiálna stránka značky motocyklov BMW Motorrad
Prípadová štúdia: Vytvorenie e-shopu pre mdmoto.sk - Oficiálna stránka značky motocyklov BMW Motorrad

Prepojenie so skladovým hospodárstvom

Eshop je napojený na skladové hospodárstvo, a v každej sekunde prebieha množstvo operácií, ktoré zaručujú aktuálnosť informácií. Viac informácií v sekcií "výmena dát".

Unikátny dizajn na mieru

Vďaka našej architektúre oddelených častí dokážeme vytvoriť unikátny dizajn, ktorý technické hranice nelimitujú a je plne vytvorený na mieru klienta.

a) Úvod a klient
MD Moto, nachádzajúci sa v Žiline, je najväčším autorizovaným predajcom motocyklov a automobilov značky BMW na Slovensku. Ich ambícia bola vytvoriť e-shop, ktorý by nebol len o predaji, ale aj o prezentácii, informovaní a budovaní komunity.

b) Technologické riešenia

  • Backend: Centrom riešenia je systém Grandus, ktorý umožňuje pokročilé úpravy a nastavenia štýlov.

  • Frontend: Implementovaný pomocou slovenského frameworku Total.js. Unikátom je hlavná stránka zameraná skôr na informačný obsah než na produkty.

  • Synchronizácia: Eshop sa pripája na skladový systém spoločnosti AN Systems, čo zabezpečuje aktuálnosť informácií o produkte - od dostupnosti cez varianty až po fotografie.

c) Inovatívne prvky a dizajn

  • Mriežka produktov: Domovská stránka ponúka mix článkov a promo bannerov, vytvárajúc tak dynamický informačný obsah.

  • Grafická interpretácia kategórií: S využitím výrazných produktových fotografií od BMW, ktoré sa kombinujú s textom na tmavom pozadí, vytvára sa vizuálne pútavý prehľad kategórií. Klient má možnosť prispôsobiť vizuálnu stránku každej kategórie, čím poskytuje jedinečný zážitok pri prezeraní katalógu produktov.

  • CSS styly na mieru: Grandus umožňuje klientovi prispôsobovať štýly podľa aktuálnych potrieb a trendov, čo pridáva ďalší rozmer personalizácie.

d) Výsledky
MD Moto e-shop nielenže úspešne rozšíril ponuku produktov pre zákazníkov, ale stáva sa aj mostom medzi značkou a komunitou. Okrem komerčnej stránky sa stal e-shop aj platformou pre zdieľanie noviniek, udalostí a podporu motoristickej komunity BMW.

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku