dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
murat.skB2C/B2B hybridné riešenie pre náročného zákazníka
B2C/B2B hybridné riešenie pre náročného zákazníka

Prepojenie so skladovým hospodárstvom

Eshop je napojený na skladové hospodárstvo, a v každej sekunde prebieha množstvo operácií, ktoré zaručujú aktuálnosť informácií. Viac informácií v sekcií "výmena dát".

Unikátny dizajn na mieru

Vďaka našej architektúre oddelených častí dokážeme vytvoriť unikátny dizajn, ktorý technické hranice nelimitujú a je plne vytvorený na mieru klienta.

Kontinuálny vývoj a poradenstvo

Najrýchlejšie napredujú eshopy, ktoré pravideľne inovujú a rozširujú svoje funkcie. V rámci našich konzultačných služieb poskytujeme poradenstvo a vývoj.

V oblasti káblov a elektroinštalačného materiálu je na Slovensku niekoľko významných hráčov, ale len málokto sa môže pochváliť 30-ročným pôsobením na trhu a komplexnými službami, aké ponúka spoločnosť Murat. S obdivuhodným portfóliom produktov, od silových a oznamovacích káblov po elektroinštalačný materiál a svietidlá, Murat je neoddeliteľnou súčasťou mnohých domácností a podnikov na Slovensku, aj bez toho aby o tom ich domáci vedeli.

V roku 2018 sme mali tú česť začať spolupracovať s týmto renomovaným partnerom na vytvorení ich online obchodu - eshop.murat.sk. Zameriavali sme sa na vytvorenie flexibilného riešenia, ktoré by mohlo zvládnuť zložitú synchronizáciu s internými systémami Muratu, najmä so systémom Karat. Bolo to náročné, ale s našim ecommerce systémom Grandus sme boli úspešní. Prenášajú sa dôležité údaje - od informácií o zákazníkoch a produktoch, cez cenové hladiny, až po pridružené dokumenty ako faktúry či dodacie listy. Ako bonus pribudli funkcie, ktoré umožňujú vytvárať dopyty a interaktívne nákupné zoznamy.

V roku 2020 sme aktualizovali web a spustili ešte vylepšenú verziu online obchodu. Rok 2023 bol pre Murat veľkým míľnikom. Podporili sme rebranding značky MURAT a vyvinuli vylepšený e-shop na oslavu ich 30. výročia vzniku spoločnosti.

Hybridné B2B a B2C v jednom eshope

Murat.sk však nie je len ďalším online obchodom. Je to hybridné riešenie, ktoré dokáže poskytnúť B2B a B2C zákazníkom prispôsobené ponuky a ceny podľa ich potrieb. Systém rozlišuje cenové hladiny a distribúciu produktov na základe toho, či je používateľ prihlásený ako súčasť partnerskej spoločnosti alebo nie.

 Vďaka na mieru vytvorenému frontendu a vizuálu, spoločnosť Murat nielenže prešla digitálnou transformáciou, ale tiež získala modernejší a aktuálnejší vzhľad.

Míľniky spolupráce
  • 2018 - Úspešné spustenie prvého online obchodu eshop.murat.sk.

  • 2020 - Inovácia a aktualizácia webu s vylepšeným online obchodom na www.murat.sk.

  • 2023 - Realizácia nového prepojenia medzi Pezinkom a Lučencom, triumfálny rebranding značky MURAT, inovácia e-shopu a oslava 30. výročia existencie spoločnosti.

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku