dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
lab.onlineZáťažové testy Grandusu v čase Covid-19
Záťažové testy Grandusu v čase Covid-19

Unilabs Slovensko, s. r. o., je popredným hráčom na poli laboratórnej medicíny na Slovensku, ktorá poskytuje široké spektrum služieb. Keďže hľadali spôsob, ako digitalizovať a automatizovať svoje služby, obrátili sa na nás s požiadavkou na vytvorenie komplexného online riešenia pre predaj laboratórnych vyšetrení.

Pôvodné zadanie smerovalo najmä k vytvoreniu platformy kde si zákazník objedná nabalíčkované odborné výšetrenie z krvi, ako napríklad test pre Cyklistov, testy na Intolerancie a podobne vrátane online interpretácie výsledkov.

 


 

Koronavírus

Všetko sa zmenil v týždeň spustenia lab.online po vyše ročnej práci. V ten istý týždeň príšla prvá karanténa a testovanie na Covid-19. Toto bol špeciálny projekt, a to nielen kvôli rozsahu práce, ale aj kvôli časovej citlivosti. V úplných začiatkoch prvej vlny pandémie COVID-19 sme spolu s Unilabs Slovensko, s. r. o., vytvorili prvé riešenie na Slovensku, ktoré umožnilo ľuďom objednať sa na vyšetrenie na koronavírus online. S tisíckami objednávok denne bol náš systém Grandus podrobne testovaný v záťažových situáciách a stál výzve čelom.

Obrazovka Laboranta

Jednou z hlavných súčastí projektu bola špeciálne vytvorená obrazovka pre laborantov, ktorá im umožnila efektívne a bezpečne pracovať s údajmi odberov v reálnom čase a prepájanie hneď s niekoľkými špecializovanými medicínskými a inými internými systémami, pri zachovaní maximálnej miery zabezpečenia, vzhľadom na citlivosť údajov.

Unikátny nákupný proces

Keďže produkt bol vyšetrenie, používateľská skúsenosť bola navrhnutá tak, aby proces objednávania bol intuitívny a jednoduchý, vrátane výberu testu, určenia termínu a miesta odberu, možností platby a nakoniec dostávania výsledkov. Súčasťou nákupného procesu bola maximálne zabezpečená práca s velmi citlivými dátami ako je napríklad rodné čislo zákazníka, údaje o poistovni, prípadne členoch rodiny. 

Vďaka spolupráci s Unilabs Slovensko, s. r. o., sme mohli zrealizovať projekt, ktorý zabezpečil plynulý prechod od offline služieb do digitálnej sféry a poskytol ľuďom bezpečný a efektívny spôsob, ako získať potrebné laboratórne vyšetrenia počas kritických časov.

Hrdosťou nám bolo pracovať na tomto projekte a pomáhať zabezpečiť, že obyvatelia Slovenska mali prístup k laboratórnym testom na Covid-19 online a mohli tak rýchlo a efektívne reagovať na svoje zdravotné potreby.

 

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku