dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
regiontrnava.skMestský infoportál atrakcií so zakúpením vstupeniek na systéme Grandus
Mestský infoportál atrakcií so zakúpením vstupeniek na systéme Grandus

Unikátny dizajn na mieru

Vďaka našej architektúre oddelených častí dokážeme vytvoriť unikátny dizajn, ktorý technické hranice nelimitujú a je plne vytvorený na mieru klienta.

Region Trnava

 

RegionTrnava.sk je prezentačná webová stránka s eshopom ktorá slúži na komunikáciu s verejnosťou a spĺňa všetky náležitosti adekvátne k riešeniu. Toto riešenie sme realizovali na základe výhre vo verejnom obstarávaní na základe požadovanej výzvy k VO a dostupnej špecifikácií riešenia. Celá stránka je postavená na našom inovatívnom systéme Grandus ktorá tvorí backendovú stránu riešenia. Vo frontendovej časti sme realizovali programovanie frontendu a html na základe grafických návrhov realizovaných agentúrou.

Tak ako pri všetkých riešeniach aj v tomto prípade garantujeme našu štandardnú reakčnú dobu na nedostupnosť (okamžite) a riešenie požiadaviek v pracovné dni prostredníctvom nášho Helpdesku.

Dizajn :

Pri návrhu dizajnu bol v tomto prípade presadzovaný desktop-first prístup.

Homepage je zameraná na prehliadanie podujatí, aktualít, informácií o pamiatkach a pod., O nás - o regióne všeobecne, čím sa zaoberá, základné informácie, kontakty, fakturačné údaje, tím a pod. 

Obsahom stránky sú ďalej aj sekcie pre zverejňovanie zmlúv, komunikáciu s verejnosťou,, vízia, strategické plány, aktivity (veľtrhy, workshopy atď.) foto video banka, archív tlačových sprvý, rôzne texty a brožúry na stiahnutie.

Eshop

Sekcia umožňuje zakúpiť lístky a vstupy na rôzne eventy konajúce sa v regióne. Dostupné sú prehliadky so sprievodcom, virtuálnym sprievodcom. Po zakúpení podujatia sa na mail zákazníka odošlú všetky potrebné prílohy (fotky, texty, mapy) súvisiace s daným podujatím.

Špeciálne funkcie na mieru:

  • Wishlist pre neprihlásených umožňuje aj neregistrovaným užívateľom používať funkciu oblůbených a pracovať s nou na základe cookies.
  • Interaktívna prehliadku, optimalizovaná pre mobilné zariadenia zobrazí trasu prehliadky priamo z prostredia eshopu, vrátane navigácie a POI bodov.
  • Možnosť ukázať podľa lokality najbližšie zaujímavé miesta (pamiatky, akcie, ...) cez button „ďalšie pamiatky v mojom okolí“. Táto funkcia predpokladá povolenie GPS.
  • Upozorňovanie na konanie eventu vopred prostredníctvom zaslania mailu.
  • Dopytový systém na ubytovanie – dopytový systém, ktorý zašle dopyt priamo, poskytovateľovi ubytovania
  • Špeciálna stránka Srandoň pre najmenších návštevníkov

 


 

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku