dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
bezeckepotreby.sk / czIntuitívne a moderné riešenie pre športový segment
Intuitívne a moderné riešenie pre športový segment

Prepojenie so skladovým hospodárstvom

Eshop je napojený na skladové hospodárstvo, a v každej sekunde prebieha množstvo operácií, ktoré zaručujú aktuálnosť informácií. Viac informácií v sekcií "výmena dát".

Unikátny dizajn na mieru

Vďaka našej architektúre oddelených častí dokážeme vytvoriť unikátny dizajn, ktorý technické hranice nelimitujú a je plne vytvorený na mieru klienta.

Kontinuálny vývoj a poradenstvo

Najrýchlejšie napredujú eshopy, ktoré pravideľne inovujú a rozširujú svoje funkcie. V rámci našich konzultačných služieb poskytujeme poradenstvo a vývoj.

 

Riešenie: Pre BežeckéPotreby.sk sme vyvinuli komplexné e-shopové riešenie založené na našom systéme Grandus. Eshop je lokalizovaný v dvoch krajinách so Slovenskou a Českou variantou, ktoré sú navzájom synchronizované, a zároveň sú prepojené so skladovým hospodárstvom. To umožňuje plynulú aktualizáciu zásob a efektívne spravovanie produktov na obidvoch stránkach.

Vyzdvihujeme na mieru programovaný frontend s jedinečnými funkcionalitami, ako sú dodatočné informácie k produktom, veľkostné tabuľky, interaktívny nákupný proces a možnosti rôznych variant produktov. Dizajn webu je svieži, čistý a katalógový, čo zabezpečuje intuitívne používateľské prostredie.

Zaujímavosťou je špeciálne vyvinutá bežecká aplikácia, ktorá je integrovaná priamo do webového riešenia. Aplikácia poskytuje užívateľom možnosť vykonania diagnostiky a na základe nej odporúča správnu bežeckú obuv. Táto funkcionalita zvyšuje hodnotu webu, zabezpečuje lepšiu zákaznícku skúsenosť a zároveň prispieva k optimalizácii nákupného procesu.

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Prezrite si naše ďalšie referencie

Grandus pretransformoval Mobilonline.sk! Objavte rýchlosť nákupov, zvýšenú registráciu a spojenie so skladom Cybersoft i6.

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

Freshbox s.r.o. je významným hráčom na slovenskom trhu v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení od roku 2008. S ich dynamickým prístupom a výnimočným zeleninárskym tímom prinášajú na stôl klientov reštaurácií ale aj mnohých domácností široké spektrum čerstvých ...

freshbox.sk

Prvotriedne potraviny a technológie v dokonalej harmónií

Riešenie, ktoré sme pre Zjedené navrhli a implementovali, zahŕňalo množstvo unikátnych vlastností a prispôsobení, ktoré refektujú požiadavky odvetvia pre ditribúciu hotového jedla do domácnosti pri objednávaní v modernom online svete.

zjedene.sk

Zdravé stravovanie od odborníkov, s rozvozom po celom Slovensku