ikona
ikona
ikona
dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
Dôležitosť registrovaných zákazníkov, nutnosť prihlásenia pomocou sociálnych sietí a inovácia prihlasovania na newsletterAko si zlepšiť e-shop: 3. časť. / nextech.sk
Ako si zlepšiť e-shop: 3. časť. / nextech.sk

V pokračovaní série článkov na tému „Ako si zlepšiť e-shop“, ktoré píšeme pre technologický magazín www.nextech.sk, sa zaoberám dôležitosťou podpory prihlasovania zákazníkov pomocou sociálnych sietí, poskytujem zoznam možností, ako zvýšiť počet registrovaných zákazníkov a dávam tip na výmenu newslettera za registráciu.

Prevádzkovatelia e-shopov by sa mali snažiť znížiť alebo odstrániť bariéry, ktoré stoja v ceste zákazníkom pri dokončovaní objednávok. Začiatok zákazníckej cesty je moment, keď zákazník otvorí e-shop po prvýkrát. V článku tiež upozorňujem na hodnotu údajov získaných od zákazníkov, ktorí okrem platenia za tovar poskytujú aj svoje osobné dáta. 

Článok celkovo prechádza možnosťami, ako zvýšiť percento registrovaných zákazníkov, upriamuje pozornosť na konkrétne aspekty webov, kde je možné robiť vylepšenia a v neposlednom rade opisuje reálny príklad z praxe, kde sme zákazníkovi dopomohli radikálne zvýšiť počet registrovaných zákazníkov.

 

Mgr. Ivan Kopčík | CEO
autor článku
Mgr. Ivan Kopčík | CEO

Som človek, ktorý neustále hľadá nove výzvy a snaží sa prekonávať svoje limity. Spoločnosť For Best Clients, s.r.o. som založil po úspešnej kariére v IT ako prirodzené pokračovanie mojich skúseností. 

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan  Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona