ikona
ikona
ikona
dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
CELODENNÁ KONFERENCIA PRE E-SHOPY + NÁŠ WORKSHOP 11.4.2024E-commerce Day 2024 / Bratislava - poďakovanie
E-commerce Day 2024 / Bratislava - poďakovanie

Na e-shopovej konferencii E-commerce day, ktorá sa uskutočnila 11.4.2024, sme s For Best Clients mali vlastný konzultačný stánok a ja som mal tú česť mať workshop zameraný na posilnenie a budovanie dôvery medzi vaším e-shopom a návštevníkom vášho e-shopu. Som nesmierne rád, že desiatky hodín, ktoré som vložil do prípravy prezentácie, sa stretli s náramne pozitívnou odozvou účastníkov.

Workshop bol vypredaný hneď na začiatku registrácie konferencie!

Na konferencii sme stretli aj veľa našich klientov. Bolo príjemné a produktívne sa porozprávať v menej formálnom duchu. Prehĺbili sme aktuálne vzťahy a nadviazali aj nové spojenia. Osobne vnímam konferenciu ako vydar enú, koncept, že majitelia e-shopov majú vstup zadarmo, je zaujímavý a hlavne atraktívny. Návštevníkov konferencie bolo okolo 600, čo na prvý ročník slovenského vydania konferencie je super.

Ďakujem nášmu tímu a klientom za podporu, už teraz sa tešíme na ďalší ročník konferencie, kde určite nesmieme chýbať.

Mgr. Ivan Kopčík | CEO
autor článku
Mgr. Ivan Kopčík | CEO

Som človek, ktorý neustále hľadá nove výzvy a snaží sa prekonávať svoje limity. Spoločnosť For Best Clients, s.r.o. som založil po úspešnej kariére v IT ako prirodzené pokračovanie mojich skúseností. 

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan  Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona