ikona
ikona
ikona
dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
V aktuálnom čísle technologického magazínu Nextech sme sa rozpísali na tému budovania dôvery na e-shope.Ako si zlepšiť e-shop: 1. časť. / nextech.sk
Ako si zlepšiť e-shop: 1. časť. / nextech.sk

V aktuálnom čísle technologického magazínu Nextech som sa rozpísal na tému budovania dôvery na e-shope. V krátkom článku vysvetľujem teóriu umiestnenia prvkov a akým spôsobom je dobré budovať dôveru. Váš zákazník u vás nakúpi iba vtedy, pokiaľ dôveruje e-shopu, že mu objednaný tovar bude doručený. Toto pravidlo by malo byť alfa a omega pri navrhovaní e-shopov a dizajnovaní rôznych sekcií.

V originálnom článku okrem teórie poskytujem aj praktické tipy na umiestnenie prvkov dôveryhodnosti, ktoré si každý môže ihneď zobrať a aplikovať do svojho riešenia.

Ako to robíme my?

Vždy, keď konzultujeme alebo programujeme e-shop, tak sa pozeráme na hlavné hodnoty e-shopu a tie rozumne komunikujeme návštevníkom nenásilným, ale vždy prítomným spôsobom. Tento spôsob sme aplikovali napríklad pri konzultovaní a programovaní známych slovenských e-shopov ako murat.sk a mobilonline.sk.

Článok zo série zameranej na zlepšenie eshopu
Tento článok je súčasťou ročnej série článkov „Ako si zlepšiť e-shop“, zameraných na budovanie, zlepšenie a pretransformovanie e-shopu, exkluzívne vydaných v technologickom magazíne Nextech. Počas celej série sa dotkneme filozofických zlepšení, technických, ale aj dizajnových zdokonalení.

Prečítajte si viac o referencií z článku

mobilonline.sk

mobilonline.sk

Rýchlejší nákup, viac zákazníkov, efektívne prepojenie skladu.

murat.sk

murat.sk

B2C/B2B hybridné riešenie pre náročného zákazníka

Mgr. Ivan Kopčík | CEO
autor článku
Mgr. Ivan Kopčík | CEO

Som človek, ktorý neustále hľadá nove výzvy a snaží sa prekonávať svoje limity. Spoločnosť For Best Clients, s.r.o. som založil po úspešnej kariére v IT ako prirodzené pokračovanie mojich skúseností. 

dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan  Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Vďaka profesionalite, kreativite a odbornosti tímu For Best Clients môžeme tvoriť a kontinuálne zlepšovať náš destinačný portál - www.regiontrnava.sk - tak, aby návštevníkom prinášal jedinečné zážitky.prost

Ing. Alexander Prostinák
Ing. Alexander Prostinák
výkonný riaditeľ OOCR Trnava Tourism

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona