ikona
ikona
ikona
dots
Orbit item
Orbit item
Orbit item
Circle
GRANDUS integrácia / PacketaPrepojenie s doručovacou spoločnosťou Packeta
Prepojenie s doručovacou spoločnosťou Packeta

Prepojenie s doručovacím systémom Packeta

Systém GRANDUS podporuje prepojenie s populárnym doručovacím systémom Packeta, čo prináša výrazné vylepšenie pre predajcov. Tento spojenie umožňuje automaticky odoslať informácie o zásielke priamo do Packeta ihneď po tom, ako zákazník vykoná objednávku. Týmto spôsobom sa manažérom eshopov odľahčuje práca a zároveň im skracuje čas potrebný na spracovanie zásielok.

Systém GRANDUS je schopný automaticky rozpoznať, či ide o objednávku na dobierku alebo nie, a túto informáciu preposiela prostredníctvom API integrácie priamo do systému Packeta. Objednávky sú spracovávané okamžite po ich vytvorení, a v prípade platby kartou sa objednávka odošle až po zaznamenaní platby v systéme GRANDUS.

 

Ako nastaviť Packeta:

 1. V nastaveniach eshopu v sekcii "Externé služby" vyberte možnosť "Integrácia Packeta".

 2. Vyžadované kľúče na vyplnenie sú nasledovné:

  • Eshop ID
  • API kľúč (API key)
  • API heslo (API password)

  Do Eshop ID vložte názov domény vášho eshopu alebo iný identifikátor, ktorý sa v systéme Packeta použije ako odosielateľ. Týmto spôsobom je možné rozlíšiť balíčky od tých, ktoré boli odoslané manuálne, alebo od rôznych eshopov.

  API kľúč a API heslo skopírujte z Packeta (nájdete ich aj na obrázku).

 3. Ďalšou možnosťou integrácie je nastavenie preddefinovanej váhy balíčka, ktorá je potrebná pre API spojenie.

 4. Ak si želáte používať Packeta, ale nechcete odosielanie balíčkov automatizovať, máte možnosť toto odosielanie zakázať. Tým umožníte manuálnu kontrolu a odosielanie alebo použitie cez iný systém (napríklad cez váš ERP systém alebo mimo systém Grandus)

 5. Pokročilou funkciou je nastavenie widgetu pre výber odberného miesta Packeta. Viac informácií o tomto nastavení nájdete na tomto odkaze.

 

Nastavenie v administrácii:

Integracia packeta v systeme GRANDUS

 

 

 

 

Mgr. Matej Kopčík | CTO
autor článku
Mgr. Matej Kopčík | CTO
dots

Poradíme Vám s vašim aktuálnym eshopom

Expertné konzultácie v oblasti eshopov poskytujeme nielen našim klientom, ale je možné si dohodnúť konzultáciu aj Vášho eshop alebo web riešenia.
 

Prečo konzultácie?
consulting-promo

Naši klienti hovoria za nás

So spoločnosťou FBC so spokojný, výsledkom je spolupráca, ktorá trvá už viac rokov ako aj nový web ktorý sme spustili nedávno.

Ing. Milan Kovalančík
Ing. Milan Kovalančík
Majiteľ & CEO, mobilonline.sk

Eshopový systém Grandus nám umožnuje plniť aj náročné požiadavky nášho segmentu. Takisto oceňujem kvalitu spolupráce pri tvorbe zadaní, riešení úloh a návrhov potrebných technických riešení v rámci našej spoločnosti.

Tomáš Nemčovič
Ing. Tomáš Nemčovič
Ecommerce Manager, Murat, s.r.o

Tešíme sa zo spolupráce so spoločnostou FBC. Táto platforma ponúka širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré nám umožňujú efektívne spravovať svoj e-shop a zvýšiť tak jeho výkonnosť. Ďakujeme vám za spoľahlivý produkt!

PaedDr. Matej Uram
PaedDr. Matej Uram
Majiteľ & CEO, Bežecké Potreby

FBC sme si vybrali pre technologickú vyspelosť ich riešenia, rýchlosť implementácie, proaktívny prístup a flexibilitu. Dodatočne sme zistili, že aj ľudsky sú veľmi fajn, dobre sa s nimi robí :)

Martin Drobný
Martin Drobný
CEO, Digital Solutions / Nextech

Spolupracujeme s FBC od roku 2014. Pomáhajú nám s budovaním nášho portálu www.3D.sk, ktorý slúži pre 2D a 3D grafikov z celého sveta, preto kladieme veľký dôraz na krásu portálu, jeho funkčnosť a zároveň na bezpečnosť. Rád by som vyzdvihol profesionalitu celého tímu FBC, ako aj vynikajúcu komunikáciu a promptnosť ich reakcií.

Richard Polák
Richard Polák
Majiteľ & CEO, 3D.sk
ikona
ikona
ikona